Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Akademia Karate i Samoobrony na półmetku. Wkrótce spotkania z ciekawymi gośćmi

2020-07-17 09:18:07 (ost. akt: 2020-07-17 09:30:39)

Autor zdjęcia: Archiwum BKKK

Tegoroczna Akademia Karate i Samoobrony w Bartoszycach jest już na półmetku, a atrakcji coraz więcej.

Naszych instruktorów wsparł sensei Rafał Czerniewski, który jest obdarowany ciekawymi pomysłami szkoleniowym, więc w Lidzbarku Warmińskim i Bartoszycach poprowadził zajęcia z zakresu boksu i kickboxingu.

Do szkolenia włączył się także sensei Radosław Ogonowski, który pracuje z najmłodszymi w zakresie technik samoobrony. Sensei Radek zajmuje się zawodowo szkoleniem żołnierzy, natomiast sensei Rafał policjantów. W technikach samoobrony i interwencyjnych wspiera nas sensei Grzegorz Kimbar, który jest także policjantem.

We wtorek 21 lipca na akademii w Bartoszycach gościć będzie shihan Remigiusz Karpiński (6 Dan) z Ełku, który poprowadzi niewątpliwie bardzo ciekawe zajęcia.

Natomiast 27 lipca (poniedziałek) zapraszamy wszystkich do Lidzbarka Warmińskiego. O godz. 17 w Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Szkolna 2A) rozpocznie się trzygodzinne szkolenie z udziałem majora Arkadiusza Kupsa.

Arkadiusz Kups to wizytówka i serce programu telewizyjnego "Selekcja". Twórca systemu Combat 56. Z Jego szkoleń korzystały najbardziej elitarne formacje. Szef szkolenia 56 Kompanii Specjalnej, a następnie 25 Dywizji Kawalerii Powietrznej. Prowadzi audycje telewizyjne i radiowe związane z bezpieczeństwem. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Śląskim i ekspertem z zakresu zagrożeń terrorystycznych.

al

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages