środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Digger znowu wygrał nocny turniej piłki nożnej w Bartoszycach [WYNIKI, ZDJĘCIA]

2020-07-03 09:59:24 (ost. akt: 2020-07-05 03:49:04)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Na boiskach przy ul. Bema w Bartoszycach zakończyła się trzecia edycja nocnego turnieju piłki nożnej. Kto tym razem zgarnął największy puchar? Ta sama drużyna co przed rokiem!

Grupa I
• Dzikie Koty — Freewin 4:1
Bramki: M. Rodak 2, Leszczenko, P. Rodak - Lemański

• KS Wojciechy — Legia-Bart 0:2
Bramki: Kozera 2

• Jurand Barciany — W-M Glass 3:1
Bramki: Wołowik 2, Fedyk - Archacki

• Delux — Freewin 7:1
Bramki: Branicki 2, Jarema 2, Kadziewicz, Deluga, Szewczyk - Misior

• Dzikie Koty — W-M Glass 2:0
Bramki: Kozera, Romańczyk

• KS Wojciechy — Jurand Barciany 1:4
Bramki: Perlejewski - Wołowik, Wołoś, Szuchalski, Nowicki

• Delux — Legia-Bart 3:1
Bramki: Szewczyk 2, Jarema - Kozera

• Freewin — W-M Glass 0:1
Bramka: Archacki

• Dzikie Koty — KS Wojciechy 5:0
Bramki: Leszczenko, Kozera, Pęcak, M. Rodak, Kochański

• Delux — W-M Glass 2:2
Bramki: Tucki, Deluga - Archacki, Miąsko

• Legia-Bart — Jurand Barciany 0:3
Bramki: Wołowik 2, Gregorczyk

• Freewin — KS Wojciechy 2:3
Bramki: Lemański, Sobczak - Perlejewski, Piecewicz, Rogoziński

• Delux — Jurand Barciany 0:3
Bramki: Wołowik 2, Fedyk

• W-M Glass — KS Wojciechy 1:3
Bramki: Archacki - Sófczyński 2, Perlejewski

• Legia-Bart — Dzikie Koty 0:3
Bramki: Pęcak 2, Kozera

• Delux — KS Wojciechy 0:2
Bramki: Biedulski 2

• Jurand Barciany — Dzikie Koty 1:1
Bramki: Wołowik - Kozera

• Legia-Bart — Freewin 3:1
Bramki: Wójcik 2, Kozera - Romański

• Delux — Dzikie Koty 1:5
Bramki: Jarema - Kozera 2, Kochański, Leszczenko, Romańczyk

• W-M Glass — Legia-Bart 1:3
Bramki: Archacki - Kozera 2, Wójcik

• Jurand Barciany — Freewin 3:1
Bramki: Wołowik 2, Fedyk - Lemański

Kolejność
1. Dzikie Koty 16 pkt
2. Jurand Barciany 16
3. Legia-Bart 9
4. KS Wojciechy 9
5. Delux 7
6. W-M Glass 4
7. Freewin 0

Grupa II
• Łyna Sępopol — Przyjaciele z Boiska 5:0
Bramki: Rentkowski 4, Gigielewicz

• Orzeł Kiwity — Digger 1:3
Bramki: Maleszewski - Pryszczepko, Bobrowski, Łażewski

• ZK Kamińsk — FC Hamburg 2:0
Bramki: Szajda, samobójcza

• 20 BBZ — Przyjaciele z Boiska 8:0
Bramki: Kurywczak 5, Pawłowski, Siedler

• Łyna Sępopol — FC Hamburg 4:0
Bramki: Rentkowski 2, Lemański, Gigielewicz

• Orzeł Kiwity — ZK Kamińsk 0:1
Bramki: Siemaszko

• 20 BBZ — Digger 0:1
Bramka: Malicki

• Przyjaciele z Boiska — FC Hamburg 2:1
Bramki: Wiśniewski, Puwalski - Piechota

• Łyna Sępopol — Orzeł Kiwity 0:0

• 20 BBZ — FC Hamburg 10:0
Bramki: Mycio 3, Pawłowski 2, Warda 2, Kurywczak 2, Łajkowski

• Digger — ZK Kamińsk 1:0
Bramka: Szczygielski

• Przyjaciele z Boiska — Orzeł Kiwity 1:2
Bramki: Wiśniewski - Wyrębek, samobójcza

• 20 BBZ — ZK Kamińsk 3:0
Bramki: Siedler 2, Kurywczak

• FC Hamburg — Orzeł Kiwity 0:1
Bramki: Wyręba

• Digger — Łyna Sępopol 0:0

• 20 BBZ — Orzeł Kiwity 3:0
Bramki: Kurywczak 2, Warda

• ZK Kamińsk — Łyna Sępopol 1:1
Bramki: Kasprzak - Gigielewicz

• Digger — Przyjaciele z Boiska 4:0
Bramki: Tucholski, Pryszczepko, Łażewski, Szczygielski

• 20 BBZ — Łyna Sępopol 1:1
Bramki: Siedler - Rentkowski

• FC Hamburg — Digger 0:6
Bramki: Tucholski 4, Bobrowski, Szczygielski

• ZK Kamińsk — Przyjaciele z Boiska 1:2
Bramki: Kasprzak - Knifka, Wiśniewski

Kolejność
1. Digger 16
2. 20 BBZ 13
3. Łyna Sępopol 10
4. ZK Kamińsk 7
5. Orzeł Kiwity 7
6. Przyjaciele z Boiska 6
7. FC Hamburg 0

O 13. miejsce
• Freewin - Hamburg 5:0 wo

O 11. miejsce
• W-M Glass - Przyjaciele z Boiska 2:6

Bramki: Rożnowski 2 - Cierpicki 2, Wiśniewski 2, Kosakowski, Knifka

O 9. miejsce
• Delux - Orzeł Kiwity 5:0 wo

O 7. miejsce
• KS Wojciechy - ZK Kamińsk 1:0

Bramka: Perlejewski

O 5. miejsce
• Legia-Bart - Łyna Sępopol 1:2

Bramki: Przychodzki - Gigielewicz, Czajkowski

O 3. miejsce
• Jurand Barciany - 20 BBZ 0:1

Bramki: Tyryłło

Finał
• Dzikie Koty - Digger 1:2

Bramki: Leszczenko - Swacha, Bobrowski

Najlepszym strzelcem turnieju został Radosław Kurywczak (20 BBZ, 10 goli), najlepszym bramkarzem — Piotr Gasperowicz (Digger).


Jak było w latach poprzednich? Sprawdź! Pierwszą edycję nocnego turnieju wygrał Delux, rok temu najlepszy okazała się Digger.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Hbd #2944300 | 91.196.*.* 5 lip 2020 18:54

    Gdzie grał lenek

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. hdb #2944242 | 91.196.*.* 5 lip 2020 15:31

      lenek gral gdzies?

      ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. Uczestnik #2944188 | 188.147.*.* 5 lip 2020 11:55

        Niestety uklad miejscowych zepsol turniej delux mlodszym kolegam dal strzelic w ostatnim meczu 5 bramek po to aby jurand mialngorszy bulans bramek i nie zagral w finale Porazka

        ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

        1. Szok #2944178 | 5.173.*.* 5 lip 2020 11:35

          Radek król strzelców mistrz połamana ręka... Niestety

          Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. ,,, #2943987 | 5.173.*.* 4 lip 2020 22:53

          Brawo radziu za siedziowanie

          Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

          Zagraj w GRY.wm.pl

          • Goodgame Empire
          • Goodgame Big Farm
          • Goodgame Poker
          • Shadow Kings - The Dark Ages