Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Zdjęcie Tygodnia nr 176. Bartoszycki Rynek w czasie wieczornej burzy

2020-06-24 07:27:56 (ost. akt: 2020-06-24 07:30:38)
Wieczorna burza nad rynkiem w Bartoszycach.

Wieczorna burza nad rynkiem w Bartoszycach.

Autor zdjęcia: Katarzyna Ferenc

Najwięcej polubień w ostatnim tygodniu naszego konkursu fotograficznego uzyskało zdjęcie Katarzyny Ferenc, która sfotografowała Rynek w Bartoszycach w czasie wieczornej burzy. Tym samym stało się Zdjęciem Tygodnia.

W sto siedemdziesiątym szóstym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 265 (do 24 czerwca 2020 r. do godz. 7:15) uzyskało zdjęcie Katarzyny Ferenc. Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Wieczorna burza nad rynkiem w Bartoszycach.
Fot. Katarzyna Ferenc
Wieczorna burza nad rynkiem w Bartoszycach.
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages