Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ważna informacja przed sobotnimi zawodami w wyciskaniu sztangi w Bartoszycach

2020-06-23 13:22:59 (ost. akt: 2020-06-23 13:26:58)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W sobotę 27 czerwca w Bartoszycach odbędą się zawody w wyciskaniu sztangi o puchar burmistrza miasta. Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje o obostrzeniach, które będą obowiązywały podczas imprezy.

Zawody będą odbywały się w ramach sanitarnych obostrzeń. Obsługa nakładająca ciężary będzie w maseczkach i rękawiczkach, a sama sztanga będzie często dezynfekowana. Przewidziany jest także pomiar temperatury wśród startujących.

Także kibicom, ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy zalecają zachowanie dystansu oraz zakrywanie nosa i ust poprzez zakładanie maseczek ochronnych lub przyłbic.

— Liczba uczestników imprezy nie może być większa niż 150 osób, istnieje więc prawdopodobieństwo, że nie wszyscy chętni będą mogli obejrzeć zawody — mówi Norbert Gromulski, dyrektor Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zawody odbędą się na terenie lodowiska przy ul. Korczaka. Początek zaplanowano na g. 11.30. Wcześniej odbędzie się ważenie zawodników (g. 10-11) oraz odprawa techniczna (g. 11-11.15). Na liście startowej jest ponad 80 uczestników.

kwk

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages