Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Od poniedziałku 15 czerwca zmiany w ruchu na ul. Poniatowskiego

2020-06-10 17:16:47 (ost. akt: 2020-06-11 07:44:31)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Po długim weekendzie kierowcy w Bartoszycach muszą szykować się na zmiany w ruchu ulicznym. Na dodatek, nie skończą się one zbyt szybko.

Firma wykonująca przebudowę ulicy Poniatowskiego oraz budująca most poinformowała o zmianach, jakie od poniedziałku 15 czerwca nastąpią w ruchu ulicznym. Komunikat pojawił się na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta Bartoszyce.

Czytamy w nim, że "od dnia 15 czerwca 2020 r. od godz. 7:00 do 31 sierpnia 2020 r. do godz. 17:00 nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu ul. Poniatowskiego od skrzyżowania z ul. Słowackiego/Paderewskiego do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego".

Miasto informuje również, że w tym samym czasie, czyli od 15 czerwca do końca sierpnia, "nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu trasy komunikacji miejskiej ulicą Poniatowskiego", a "przystanki przeniesione zostaną na ul. Słowackiego oraz ul. Paderewskiego".

kwk, bartoszyce.plCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (10 czerwca) wydaniu m.in.

Kongres wirtualny, ale problemy realne
W jakże odmiennych warunkach niż trzy poprzednie odbył się wczorajszy Kongres Przyszłości 2020. Jednak debata online w siedzibie "Gazety Olsztyńskiej" była tylko wprowadzeniem do czwartego już Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbędzie się 26 listopada.

Miliardy dopisane na kontach
Dobre wiadomości dla przyszłych emerytów. Dzięki czerwcowej waloryzacji ich składki i kapitał początkowy zgromadzony w ZUS wzrośnie o prawie 9 procent. A to oznacza, że przyszła emerytura będzie wyższa nawet o kilkaset złotych.

UWM wybierze nowego rektora
Dzisiaj elektorzy, czyli reprezentanci pracowników i studentów, wybiorą nowego rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Kandydatami są profesorowie UWM: Jarosław Dobkowski i Jerzy Przyborowski.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages