Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Powiat bartoszycki. Dane epidemiologiczne identyczne już trzeci dzień z rzędu

2020-06-03 12:04:42 (ost. akt: 2020-06-03 12:09:24)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Zobacz przedstawione przez bartoszycki Sanepid dane epidemiologiczne ze środy 3 czerwca. Liczby przedstawione w sprawozdaniu są identyczne od 1 czerwca.

Środowe dane są identyczne jak te z wtorku 2 czerwca, czyli wciąż 3 osoby z Bartoszyc są poddane kwarantannie na mocy decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Nadal pod nadzorem epidemiologicznym jest 11 mieszkańców powiatu bartoszyckiego. Siedem osób jest z Bartoszyc i cztery z gminy Bartoszyce.

Przypominamy, że dane o liczbie osób w kwarantannie nie obejmują kwarantanny zarządzanej wobec osób powracających z zagranicy.

and


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (3 czerwca) wydaniu m.in.


Budynek po pożarze na razie nie nadaje się do zamieszkania. Dzień Dziecka w płomieniach
W Turzy Wielkiej dwóch chłopców bawiło się w garażu. Raptem pojawił się ogień, który szybko się rozprzestrzeniał.
Przeniósł się na dom mieszkalny. Dzieci z licznymi poparzeniami trafi ły do szpitala. Ten pożar to dramat czterech rodzin.

Uczniowie SP 13 w czasie pracy nad filmem Pokazują olsztyńskie korzenie
Tosia, Julianna, Michalina, Ania, Alicja, Iga i Błażej, uczniowie SP 13 w Olsztynie, przygotowali pod okiem swoich nauczycielek film, którym promują miasto. W polskim tłumaczeniu wideo nosi tytuł „Moje korzenie stają się naszymi skrzydłami”.


wojewoda Artur Chojecki na konferencji Jak tarcza chroni miejsca pracy w regionie
Z powodu epidemii ucierpiała większość firm w regionie, sporo osób straciło pracę. Straty byłyby większe, gdyby nie pomocprogramów rządowych. Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki podsumował we wtorek, jak działa u nas tarcza antykryzysowa.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages