Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Dane epidemiologiczne powiatu bartoszyckiego ze środy 17 maja

2020-05-27 12:18:50 (ost. akt: 2020-05-27 12:24:40)

Autor zdjęcia: pixabay

Dzisiejsze dane statystyczne Sanepidu pokazują, że jest mniej aż o 10 osób pod nadzorem epidemiologicznym niż wczoraj. Nadal nie stwierdzono w powiecie bartoszyckim zachorowania w wyniku zakażenia koronawirusem..

Jak nas poinformowano w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bartoszycach dziś w powiecie bartoszyckim 3 osoby są w kwarantannie na podstawie decyzji PPIS (dane nie obejmują osób w kwarantannie po powrocie z zagranicy). Są to osoby mieszkające w Bartoszycach.

Pod nadzorem epidemiologicznym jest 21 osób z czego 12 w Bartoszycach, 4 w gminie Bartoszyce i 5 w gminie Górowo Iławeckie.

Nie ma osób chorych na covid19 i nikt nie jest hospitalizowany.

and


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (27 maja) wydaniu m.in.


Zdalne nauczanie wyrzuciło uczniów
Praktycznie w każdej szkole w Polsce są uczniowie, którzy zniknęli z systemu edukacji. Jak to możliwe? Od początku zdalnej edukacji nie pojawiają się na zajęciach, nie odsyłają zadań. Część z nich po prostu... nie ma jak.

Turcy chcą więcej pieniędzy za tramwaje
Olsztyn wciąż czeka na dostawę dwunastu tramwajów z Turcji. Durmazlar wysłał jednak do miasta wniosek o przeliczenie kontraktu po obecnym kursie euro. Miasto przygotowuje odpowiedź i niewykluczone, że może się zgodzić na nowe warunki.

Myśliwi pomagają szpitalowi w Ostródzie
Sprzęt o wartości ponad130 tys. złotych trafił do jednoimiennego szpitala zakaźnego. Pieniądze na jego zakup zebrali myśliwi z kół łowieckich Warmii i Mazur.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages