Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Potrzebni dawcy krwi oraz szpiku. Zapisz się na akcję Krwiodawców w Mundurach

2020-05-19 16:37:41 (ost. akt: 2020-05-19 16:43:49)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Krwiodawcy w Mundurach organizują w Bartoszycach kolejną akcję zbiórki krwi. Odbędzie się ona w piątek 22 maja w Klubie Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego. Początek od g. 8.

Krew zbierana będzie dla Izy Łowickiej-Bryły. Udział w akcji możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 502 394 382.

W tym samym czasie odbywała się będzie również rejestracja niespokrewnionych potencjalnych dawców szpiku, o co zadba Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Tutaj również trzeba najpierw zarejestrować się pod podanym wcześniej numerem telefonu.

Na uczestników piątkowej akcji czekał będzie posiłek regeneracyjny. Zapraszamy do udziału!

kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (19 maja) wydaniu m.in.


Wiesław ŁubińskiGazem pieprzowym w przedsiębiorcę
Podczas sobotniego protestu przedsiębiorców w Warszawie policja użyła wobec nich siły i gazu łzawiącego. Zdaniem policji to była reakcja na agresję ze strony części protestujących. Według samych przedsiębiorców nie było do tego podstaw.

Pogotowie nie jest szkołą!
Decyzja wojewody o wstrzymaniu uchwały o likwidacji Pogotowia Socjalnego budzi moje wątpliwości – komentował Witold Wróblewski, prezydent Elbląga. I zapowiada, że ta sprawa może trafić do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Tomasz Branicki - prezes ZNP Koronalojalki
Związek Nauczycielstwa Polskiego zaalarmował na Facebooku o tzw. koronalojalkach. Do podpisu mieli je dostać wychowawcy w przedszkolu w Warszawie, ale okazało się, że nie tylko tam. Sprawdziliśmy, jak jest na Warmii i Mazurach.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages