Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Dane z Sanepidu z wtorku 19 maja: nikogo w szpitalu, jedna osoba w nadzorze więcej

2020-05-19 14:22:14 (ost. akt: 2020-05-19 22:31:06)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bartoszycach przedstawiła najnowszy raport epidemiologiczny dotyczący powiatu bartoszyckiego.

W porównaniu z dniem wczorajszym, nie ma już mieszkańca gminy Bartoszyce w szpitalu. O jedną osobę wzrosła liczba osób znajdujących się w nadzorze epidemiologicznym. Przyrost nastąpił właśnie w gminie Bartoszyce.

Przypominamy jednocześnie, że poniższe dane, o czym informuje dopisek na dole tabelki, nie obejmują osób będących w kwarantannie po powrocie z zagranicy.kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (19 maja) wydaniu m.in.


Wiesław ŁubińskiGazem pieprzowym w przedsiębiorcę
Podczas sobotniego protestu przedsiębiorców w Warszawie policja użyła wobec nich siły i gazu łzawiącego. Zdaniem policji to była reakcja na agresję ze strony części protestujących. Według samych przedsiębiorców nie było do tego podstaw.

Pogotowie nie jest szkołą!
Decyzja wojewody o wstrzymaniu uchwały o likwidacji Pogotowia Socjalnego budzi moje wątpliwości – komentował Witold Wróblewski, prezydent Elbląga. I zapowiada, że ta sprawa może trafić do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Tomasz Branicki - prezes ZNP Koronalojalki
Związek Nauczycielstwa Polskiego zaalarmował na Facebooku o tzw. koronalojalkach. Do podpisu mieli je dostać wychowawcy w przedszkolu w Warszawie, ale okazało się, że nie tylko tam. Sprawdziliśmy, jak jest na Warmii i Mazurach.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages