Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Odmrażanie sportu. Uruchomiony zostaje kolejny Orlik w Bartoszycach

2020-05-18 13:49:36 (ost. akt: 2020-05-18 14:23:20)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował o ponownym uruchomieniu w mieście kolejnego boiska wielofunkcyjnego typu Orlik.

Od wtorku 19 maja możliwe będzie korzystanie z boisk znajdujących się przy szkole podstawowej nr 4 przy ul. Nowowiejskiego. Orlik będzie otwarty od poniedziałku do piątku w g. 10-18.

To trzecie takie boisko wielofunkcyjne, które ośrodek sportu przywrócił "do życia". Wcześniej uruchomiono Orliki przy ul. Bema oraz ul. Traugutta.

Przypominamy, że od poniedziałku 18 maja możliwe jest już korzystanie ze skateparku znajdującego się na terenie centrum rekreacyjnego przy u. Korczaka. Wcześniej już BOSiR umożliwił korzystanie ze znajdujących się tam kortów tenisowych.

kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (18 maja) wydaniu m.in.


Przepisy są ważniejsze od ludzi
Dramat 89-letniej Teresy Balcerzak z Olsztyna. Dwa miesiące temu zmarł jej maż. Kobieta z demencją i na wózku inwalidzkim musiała pojechać do banku, żeby jej syn mógł opłacać jej rachunki. Dlaczego? Bo, takie są przepisy.

Marta TrawczyńskaBędą pozwy o odszkodowanie
Jest już pierwszy pozew o odszkodowanie od Skarbu Państwa za straty spowodowane w wyniku zamrożenia gospodarki. Coraz więcej przedsiębiorców rozważa taką drogę, bo wyniku obostrzeń rząd wpędził ich w tarapaty finansowe.

Zadawajcie nam mniej lekcji
Nie mamy na nic czasu, tylko lekcje - skarżą się uczniowie. Mają więcej pracy niż przed pandemią, dlatego przewodniczący młodzieżowych rad miast z całej Polski apelują o to, by mniej zadawać. Do apelu przyłączyła się rada z Iławy.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. XYZ #2922432 | 80.48.*.* 18 maj 2020 15:11

    SZOK

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages