Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Dane epidemiologiczne z poniedziałku: mieszkaniec jednej z gmin w szpitalu

2020-05-18 12:54:41 (ost. akt: 2020-05-18 13:02:42)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bartoszycach przedstawiła najnowszy raport epidemiologiczny dotyczący powiatu bartoszyckiego.

W porównaniu z dniem wczorajszym, zmieniły się dane w dwóch rubrykach. W szpitalu znajduje się mieszkaniec gminy Bartoszyce, wzrosła też liczba osób będących w nadzorze epidemiologicznym.

Przypominamy jednocześnie, że poniższe dane, o czym informuje dopisek na dole tabelki, nie obejmują osób będących w kwarantannie po powrocie z zagranicy.

[fbpost]https://www.facebook.com/WM.UW.Olsztyn/photos/a.1816042095311466/2588371071411894/?type=3&theater[fbpost]
kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (18 maja) wydaniu m.in.


Przepisy są ważniejsze od ludzi
Dramat 89-letniej Teresy Balcerzak z Olsztyna. Dwa miesiące temu zmarł jej maż. Kobieta z demencją i na wózku inwalidzkim musiała pojechać do banku, żeby jej syn mógł opłacać jej rachunki. Dlaczego? Bo, takie są przepisy.

Marta TrawczyńskaBędą pozwy o odszkodowanie
Jest już pierwszy pozew o odszkodowanie od Skarbu Państwa za straty spowodowane w wyniku zamrożenia gospodarki. Coraz więcej przedsiębiorców rozważa taką drogę, bo wyniku obostrzeń rząd wpędził ich w tarapaty finansowe.

Zadawajcie nam mniej lekcji
Nie mamy na nic czasu, tylko lekcje - skarżą się uczniowie. Mają więcej pracy niż przed pandemią, dlatego przewodniczący młodzieżowych rad miast z całej Polski apelują o to, by mniej zadawać. Do apelu przyłączyła się rada z Iławy.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages