Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Zmiany na ul. Poniatowskiego. Od wtorku będzie jednokierunkową

2020-04-10 12:03:17 (ost. akt: 2020-04-10 12:14:44)
Ulica Poniatowskiego w Bartoszycach

Ulica Poniatowskiego w Bartoszycach

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Wykonawca przebudowy ulicy Poniatowskiego oraz budowy na jej przedłużeniu mostu zapowiedział zmiany w organizacji ruchu. Obowiązywać one będą od wtorku 14 kwietnia.

Od tego dnia ulica Poniatowskiego stanie się ulicą jednokierunkową. Wjazd na nią możliwy będzie od strony skrzyżowania świetlnego z ulicą Warszawską, natomiast wjeżdżając z ulic Mierosławskiego i Dąbrowskiego będzie można jechać tylko w prawo.

W ulicę Poniatowskiego nie będzie można natomiast wjechać od ulicy Paderewskiego (od strony ul. Nad Łyną), Słowackiego, a także od strony ulicy Korczaka.

Szczegółowy plan organizacji ruchu przedstawiony jest w formie pdf na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Bartoszyce. Zmiany w organizacji ruchu mają potrwać do 24 kwietnia.

kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W piątkowym (10 kwietnia) wydaniu m.in.

Tarcza antykryzysowa zacznie działać
Prezydent Andrzej Duda podpisał pakiet rozwiązań dla przedsiębiorców i pracowników w związku z czekającym gospodarkę kryzysem wywołanym epidemią koronawirusa. Wcześniej Sejm uchwalił zmiany w ustawach. Posłowie przyjęli 32 poprawki z 81 uchwalonych przez Senat w ustawie o wsparciu przedsiębiorców i pracowników.

Wielkanoc od A do Z
W naszym wielkanocnym alfabecie przyglądamy się zwyczajom i pojęciom związanym z wyjątkowym czasem, w którym wspomina się mękę, śmierć i, przede wszystkim, zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. To najważniejszy okres w roku liturgicznym.

Ewa i Przemek Kazimierczakowie z dziećmiFotografie z czasów kwarantanny
Na co dzień Magdalena Sulwińska z Olsztyna uwiecznia chwile szczęścia w wyjątkowych momentach życia ludzi, bo specjalizuje się m.in. w fotografii ślubnej. Teraz odwiedza z aparatem tych, którzy radzą sobie z codziennością w czasach społecznej kwarantanny.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Edi #2905609 | 88.220.*.* 13 kwi 2020 18:22

  Jeśli rada i burmistrz coś chce zrobić w Bartoszycach dla nas i nie tylko zawsze znajdzie się w tym mieście osobą , której nie będzie pasowało. To jest normą w takim mieście . Tu ludzie myślą o sobie nikt nikomu by nie pomógł bez korzyści dla siebie. Dlatego będąc bartoszyczaninem wstydzę się że każdy robi sobie pod górę.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Mia #2904584 | 94.254.*.* 11 kwi 2020 19:10

  Czekać tylko jak zaczną jęczeć:)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages