Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Zobacz statystyki dotyczące kwarantanny i nadzoru w powiecie bartoszyckim (stan na 26 marca)

2020-03-26 14:07:33 (ost. akt: 2020-03-26 18:42:50)

Autor zdjęcia: Medyczny zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bartoszycach opublikowała dzisiejsze (26 marca) statystyki dotyczące liczby osób poddanych kwarantannom i nadzorom epidemiologicznym w rozbiciu na poszczególne gminy powiatu bartoszyckiego.

Najnowsze dane pojawiły się na stronie internetowej bartoszyckiego Sanepidu i są aktualne na dzień 26 marca 2020 (g. 11:50).

W porównaniu z danymi z wczoraj nie zmieniła się liczba osób hospitalizowanych i poddanych kwarantannie, natomiast o jedną osobę zwiększyła się liczba osób poddanych nadzorowi epidemiologicznemu. Wczoraj w powiecie było to 15 osób, a dziś jest 16. Zmiana dotyczy miasta Bartoszyce (wczoraj 7 osób, dziś 8).

W powiecie jest nadal jedna osoba hospitalizowana, ale wczoraj była to osoba w Bartoszyc, a dziś jest to osoba z gminy Bisztynek. Jak należy sądzić osoba z Bartoszyc została wypisana ze szpitala bez stwierdzenia koronawirusa i być może to ona zwiększyła liczbę osób poddanych nadzorowi epidemiologicznemu.

and


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.

Koronawirus nie wystraszył krwiodawców
Na krwiodawców z Warmii i Mazur można zawsze liczyć. Nie przestraszyli się epidemii i codziennie stawiają się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Dyrektor Grażyna Kula: mamy sytuację opanowaną.


Tanie paliwo już nie cieszy
Dawno już nie było tak tanio na stacjach benzynowych. Ceny paliw spadły nawet poniżej 4 zł za litr. Dziś jednak chyba nikogo to nie cieszy.

zdalna nauka
Szkoły przeszły do sieci
Lekcje online to zupełnie nowa rzecz w polskim systemie edukacji. Przygotowana na szybko, więc nic dziwnego, że natrafiła na wiele problemów. I to nie tylko natury technicznej...


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages