Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Zdjęcie Tygodnia. Bartoszyce wieczorem

2020-03-25 07:04:16 (ost. akt: 2020-04-01 07:46:28)
Wieczór w Bartoszycach.

Wieczór w Bartoszycach.

Autor zdjęcia: Marcin Gołkiewicz

W naszym fotograficznym konkursie na Zdjęcie Tygodnia tym razem zwyciężył Marcin Gołkiewicz. Sfotografował zachodzące słońce nad dachami Bartoszyc.To zdjęcie spodobało się internautom najbardziej.

W sto sześćdziesiątym trzecim tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 153 (do 18 marca 2020 r. do godz. 7:00) uzyskało zdjęcie Wiolety Drozdowskiej. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy.

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Wieczór w Bartoszycach.
Fot. Marcin Gołkiewicz
Wieczór w Bartoszycach.
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcjaCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zimno biedno szaro i ponuro #2893254 | 77.111.*.* 25 mar 2020 08:48

  głód nas wykończy

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Andrzej #2893202 | 88.156.*.* 25 mar 2020 07:14

  Przepraszam ale słońce z tej części miasta wschodzi a nie zachodzi....

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages