środa, 2 grudnia 2020. Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Zapraszamy na zakończenie projektu społecznego "Dziołchy!"

2020-03-09 09:29:09 (ost. akt: 2020-03-09 09:33:26)

Autor zdjęcia: Grupa projektowa "Dziołchy"

W piątek 13 marca o g. 17 w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach odbędzie się Wielka Konferencja Dziołch, czyli zakończenie projektu „Dziołchy!”. Jesteś zaproszona/y!

Jeśli jeszcze o nas nie słyszeliście, "Dziołchy!" to projekt w ramach "Zwolnionych z teorii", którego głównymi postulatami są jednoczenie kobiet i szerzenie samoakceptacji.

W ostatnim czasie sporo się u nas działo. Byłyśmy z wizytą w kilku szkołach i na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bartoszycach. Dzięki pomocy Gym City zorganizowałyśmy trening pilatesu. Cały czas prowadzimy nasze social media, na które zapraszamy(Facebook: Dziołchy, Instagrm: _dziolchyzzt).

Teraz przed nami finał, ale wcale nie oznacza to, że porzucimy nasze działania. Nie możemy zdradzić wszystkiego co wydarzy się na konferencji, ale spotkacie tam studentkę z Warszawy, panią dietetyk, pisarkę, podróżniczkę i jeszcze więcej ciekawych kobiet. Czekamy na Ciebie!

Dziołchy!


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages