Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Bezledy. Tłusty Czwartek z babcią i dziadkiem

2020-02-22 08:25:06 (ost. akt: 2020-02-22 08:31:36)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola w Bezledach

Dzieci z przedszkola w Bezledach zaprosiły do siebie babcie i dziadków i obdarowały pączkami. Okazją był Tłusty Czwartek. Wcześniej zaprezentowały specjalnie przygotowane widowiska słowno-muzyczne.

W ostatnim tygodniu karnawału, 20 lutego 2020 r. w przedszkolu w Bezledach odbyła się uroczystość „Tłusty czwartek z babcią i dziadkiem”, podczas której spotkali się dziadkowie z ukochanymi wnuczkami.

Po krótkim powitaniu gości i życzeniach skierowanych do seniorów przez organizatorki uroczystości p. Alinę Dymek - wychowawczynię dzieci z oddziału przedszkolnego, p. Bożenę Kiszło - wychowawczynię dzieci z punktu przedszkolnego oraz panią dyrektor Jadwigę Bloch głos oddano wnuczkom, którzy swoją miłość do dziadków wyrazili poprzez przygotowane montaże słowno - muzyczne pod tytułem "Zawsze bądźcie z nami".

Wiersze i wesołe piosenki nawiązywały do niezwykłych relacji pomiędzy wnuczkami i dziadkami, mówiły o ich najtroskliwszej i najbardziej bezpiecznej opiece pod słońcem.

Potem głośno wybrzmiała piosenka „Sto lat” i nastąpił bardzo ważny moment wręczania laurek i składania życzeń przez wnuczęta, co wywołało ogromną radość i wzruszenie wśród dziadków.

Zwykle bywa tak, że dziadkowie obdarowują swoje wnuki prezentami i smakołykami, ale tym razem to na nich czekały niespodzianki - świeże i smaczne pączki z okazji Tłustego Czwartku. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej, serdecznej i rodzinnej atmosferze.
Alina Dymek, Bożena Kiszło



Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages