Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Walentynkowe niespodzianki, czyli święto zakochanych w szkole w Galinach

2020-02-18 20:35:34 (ost. akt: 2020-02-18 20:39:07)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

W piątek 14 lutego od rana w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach panował radosny nastrój. To przecież dzień imienin św. Walentego, czyli patrona zakochanych.

Dlatego i młodsi, i starsi zawsze znajdą powód do radości, bo miłość i różne jej oblicza jest wszechobecna. To ona napędza nasze życie i czyni je pięknym. Aby zaakcentować to święto uczniowie ubrali się na czerwono i zorganizowali „pocztę walentynkową”.

A w samo południe zagościł u nas Wójt Gminy Bartoszyce Andrzej Dycha, by przekazać uczniom miłe wiadomości. Tą niespodzianką były stypendia ufundowane przez Gminę Bartoszyce dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce za pierwszy semestr. Progiem niezbędnym do wyróżnienia było uzyskanie średniej ocen 4,75 i przynajmniej bardzo dobrej oceny z zachowania.

W minionym semestrze pięcioro naszych uczniów sprostało powyższym kryteriom. Oto oni: Alicja Kapanajko, Maja Madejek i Fabian Bocis z klasy VI, Magdalena Kurpiewska - uczennica klasy VII oraz Kacper Siedlecki - reprezentant klasy VIII.

Miejmy nadzieję, że inni uczniowie, zachęceni sukcesami kolegów, dostąpią podobnego zaszczytu już w czerwcu, na zakończenie roku szkolnego.

K. AleksandrowiczCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages