Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Spektakl w BDK ""Zdradziłeś mnie, kotku!"

2020-01-21 14:39:40 (ost. akt: 2020-01-21 14:46:09)

W piątek 13 marca w Bartoszyckim Domu Kultury wystawiona zostanie premierowa komedia teatralna "Zdradziłeś mnie, kotku!" (g. 18).

W pięcioosobowej obsadzie będzie można zobaczyć: Małgorzatę Lewińską, Zuzę Gaińską, Macieja Damięckiego, Andrzeja Beyę Zaborskiego oraz Michała Pietrzaka.

Spektakl trwa dwie godziny. Bilety kosztują 70 zł (parter) i 65 zł (balkon). Dostępne są poprzez stronę internetową kupbilecik.pl. Więcej informacji oraz zamówienia zbiorowe pod nr telefonu 603 233 363.

"Zdradziłeś mnie, kotku!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta... Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy.

W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek.

W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu.

Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają.

Dobrej zabawy!

red.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages