środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Nie ma wody w części gminy Bartoszyce. Podstawiono beczkowozy

2020-01-21 10:15:21 (ost. akt: 2020-01-21 10:28:02)

Autor zdjęcia: pixabay

Od wczoraj kilka miejscowości gminy Bartoszyce pozbawiona jest wody dostarczanej z gminnego wodociągu. To efekt awarii jaka wystąpiła w stacji podnoszenia ciśnienia w Borkach Małych.

— Wczoraj awarii uległa stacja podnoszenia ciśnienia wody w Borkach Małych. Awaria spowodowała zalanie elektronicznych urządzeń sterujących urządzeiami stacji i w związku z tym w takich miejscowościach jak Barciszewo, Burkarty, Wajsnory, Wojtkowo, Wargielity szczególnie rano, w czasie zwiększonego poboru wody może jej u odbiorców nie być — informuje nas Tomasz Pawłowicz p.o. dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sędławkach.

— Już od wczoraj pracuje tam ekipa konserwatorów, jednak naprawa urządzeń musi potrwać. Mam nadzieję, że pracownicy zdołają ją usunąć jeszcze dziś — dodaje.

Mieszkańcy wymienionych wyżej miejscowości, którzy nie mają wody mogą pobierać ją z beczkowozów podstawionych przez ZBGKiM w Wojtkowie, Wajsnorach i Wargielitach.

and


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages