Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Bezledy. Spotkanie z policjantem "Bezpieczne ferie zimowe"

2020-01-16 08:48:39 (ost. akt: 2020-01-16 08:52:42)

Autor zdjęcia: Beata Złonkiewicz

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bezledach odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl. I-VIII oraz dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego z funkcjonariuszem Posterunku Policji w Bezledach na temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych".

W czasie spotkania aspirant przypomniał o różnych zagrożeniach czyhających na dzieci i uczniów w trakcie ferii zimowych.

Szczególnie skupił się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek.

Funkcjonariusz udzielił wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu, uczulając jakie skutki może przynieść rzucanie śnieżkami. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami.

Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie, a panu Wojtkowi dziękujemy za przeprowadzenie spotkania.

Beata ZłonkiewiczCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages