Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Wracamy do tradycji! Zapraszamy na Bal Sportowca!

2020-01-03 07:00:00 (ost. akt: 2020-01-15 08:34:51)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Dzisiaj możemy już to oficjalnie ogłosić: tegoroczny plebiscyt na 10 najpopularniejszych sportowców Bartoszyc zakończy Bal Sportowca, na który serdecznie zapraszamy! Odbędzie się on w piątek 14 lutego w Kasynie Agnes.

Przez kilka lat bale wieńczyły kolejne sportowe plebiscyty. Zawsze cieszyły się one dużym powodzeniem, a tańce niejednokrotnie trwały do samego rana.

Później nastąpiła krótka przerwa w ich organizacji, ale bartoszyckie środowisko sportowe wciąż wspominało dobrą zabawę i "domagało się" organizacji kolejnych tego typu przedsięwzięć. No i w tym roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom!

Dzisiaj możemy oficjalnie zaprosić na Bal Sportowca, który w piątek 14 lutego odbędzie się w bartoszyckim Kasynie Agnes. Będzie to świetna okazja do karnawałowej zabawy przy świetnej muzyce, spotkania się w sportowym (i nie tylko) gronie, swobodnego porozmawiania.

Bal połączony będzie z podsumowaniem 21. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc. Czyli najpierw w Klubie Wojskowym poznamy wyniki głosowania czytelników "Gońca Bartoszyckiego", a zawodnikom wręczone zostaną nagrody, po czym rozpocznie się zabawa.

O czym jednak trzeba wiedzieć i pamiętać, udział w balu wiąże się z odpłatnością. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 504 982 176. Tam też można dokonywać rezerwacji. Im szybciej, tym lepiej, bo liczba miejsc jest ograniczona.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages