Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Bezledy. Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem

2019-12-23 07:49:00 (ost. akt: 2019-12-23 07:52:05)

Autor zdjęcia: Jolanta Siej

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bezledach, 20 grudnia byliśmy wszyscy razem i wspólnie przeżywaliśmy wydarzenie Betlejemskiej Nocy. Odbyło się tu przedstawienie jasełkowe wprowadzające wszystkich w świąteczny nastrój.

Uczniowie zaprezentowali jasełka, które pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.

Rozważając tajemnicę Bożego Narodzenia zostaliśmy przeniesieni myślą i sercem do Ziemi Świętej snując głębokie refleksje nad „cudem świętej nocy”, gdzie w ubogiej stajence narodził się Jezus.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność: pracowników szkoły, rodziców, babcie i dziadków, uczniów, dzieci z przedszkola, w świąteczny nastrój, a młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Jezusa.

Pan Jan Bachar jest autorem tegorocznej dekoracji, dziękujemy za okazaną pomoc.

Jasełka wprowadziły atmosferę najpiękniejszych w roku świąt, a uczniowie przypomnieli sens i cel świętowania - przyjęcie Bożej miłości i przekazanie jej innym.

Jolanta Siej


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages