Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Dzień Pluszowego Misia w szkole w Galinach. ZOBACZ ZDJĘCIA

2019-11-26 09:08:27 (ost. akt: 2019-11-26 09:10:07)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

W listopadowy poniedziałek Szkołę Podstawową im. Leśników Polskich opanowały pluszowe zabawki. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem. Wszystko to z okazji Dnia Pluszowego Misia, który co roku jest obchodzony 25 listopada.

Przedszkolaki zaczęły swój dzień od przedstawienia maskotki, którą zabrały tego dnia do szkoły. Dzieci wzajemnie wymieniały się informacjami o swoich misiach oraz poznawały, dlaczego to właśnie one są tak ważne dla rówieśników.

Następnie Anna Szwed z Gminnej Biblioteki Publicznej w Galinach czytała dzieciom bajki o misiach. Jedną z głównych atrakcji było przygotowanie pracy plastycznej, która przedstawiała przyniesione przez dzieci maskotki.

Po skończonej pracy miś wraz z dziećmi oraz wychowawcą udali się w odwiedziny do każdej klasy w szkole. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie piosenki lub wiersza o misiach, za co zostawały nagrodzone słodkim poczęstunkiem.

Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie, dzieci podśpiewując poznane piosenki, wróciły z przyjaciółmi–misiami do swojej sali.

Jolanta Topczyłko
Fot. SP Galiny


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages