Czwartek, 29 października 2020. Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Zobacz wyniki pucharu Warmii i Mazur w kickboxingu. Trzech naszych zawodników na podium

2019-11-20 13:37:04 (ost. akt: 2019-11-20 14:00:11)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Hala w Bezledach była miejscem przeprowadzenia Otwartego Pucharu Warmii i Mazur Kadetów w Kickboxingu. Gospodarze, czyli ekipa Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo, wystawiła sześciu zawodników.

— Rozgrywany po raz pierwszy turniej okazał się strzałem w dziesiątkę. Pokazał, jak duże jest zainteresowanie wśród trenerów i zawodników rywalizacją sportową w kategorii kadetów — podkreśla Tomasz Zaremba z Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo.

Jego klub wystawił w Bezledach sześciu zawodników. Trzech z nich stanęło na podium. Drugi w kat. 52 kg był Kamil Jaremko, trzecie miejsca zajmowali Jan Welens w 47 kg oraz Mikołaj Śpiewak w 57 kg (wszyscy kadeci starsi). Bartoszycki klub reprezentowali jeszcze Szymon Sośnicki, Bartosz Kujawa, Kuba Cielemecki oraz Michał Kasprowicz.

Ogółem w turnieju udział wzięło 140 zawodników z 22 klubów z dwóch krajów (Polska, Rosja).

Otwarty Puchar Warmii i Mazur Kadetów w Kickboxingu poprzedził inne wydarzenie, które w sobotę 16 listopada odbyło się w Bezledach — galę Battle of Barcja.

Wyniki
Kadet młodszy
Dziewczęta
28 kg

1. Laila Castalano (CFC Olsztyn)

37 kg
1. Martyna Konieczna (CSW Champion Lubawa)
2. Marta Dąbrowska (CSW Champion Lubawa)
3. Hanna Wilczek (SWK Piaseczno Łoziska)

42 kg
1. Pola Stołowska (KB Legia Warszawa)
2. Wiktoria Brzozowska (SKF Boxing Zielona Góra)
3. Wiktoria Piotrowska (KS Thor Szkoła Walki Ełk)

47 kg
1. Kinga Nowakowska (SKF Boxing Zielona Góra)

pow. 47 kg
1. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
2. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
3. Jagoda Zelmańska (CSW Champion Lubawa)

chłopcy
32 kg

1. Dawid Ciepluch (KS Piechotka Team Zalewo)
2. Marsel Castalano (CFC Olsztyn)
3. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
3. Ivo Omelianczuk (Rangarok Białystok)

37 kg
1. Konstantin Sazonkin (Balticdefenders Kaliningrad)
2. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
3. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
3. Szymon Kaczmarek (CSW Champion Lubawa)

42 kg
1. Maciej Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
2. Ireneusz Mitok (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
3. Nikodem Lewandowski
3. Maksymilian Rutkowski (Champion Gdańsk)

47 kg
1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
2. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
3. Oliwier Laskowski (KS Piechotka Team Zalewo)
3. Krzysztof Mazurkiewicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)

pow. 47 kg
1. Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
2. Rusłan Meseryakov (Balticdefenders Kaliningrad)
3. Szymon Brzeski (SKF Boxing Zielona Góra)
3. Mikołaj Abramiuk (Rangarok Białystok)

kadet starszy
dziewczęta
42 kg

1. Lena Kopistecka (Champion Lubawa)

46 kg
1. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
2. Martyna Zyskowska (KS Thor Szkoła Walki Ełk)
3. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

50 kg
1. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
2. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
3. Oliwia Wierciszewska (Rangarok Białystok)

55 kg
1. Zuzanna Gołębiewska (Thor Szkoła Walki Ełk)
2. Nikola Iwanowska (CFC Olsztyn)
3. Agnieszka Stempka (Start Działdowo)
3. Klaudia Mazur (SKF Boxing Zielona Góra)

60 kg
1. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
2. Wiktoria Bagniewska (KS Start Działdowo)
3. Joanna Łapigrawska
3. Aleksandra Ambroży (SKF Boxing Zielona Góra)

chłopcy
42 kg

1. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
2. Dawid Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
3. Bartosz Pawłowski (SKF Boxing Zielona Góra)
3. Mateusz Dworakowski (Rangarok Białystok)

47 kg
1. Marcel Ostrołowicz (Panzer Suwałki)
2. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
3. Oskar Ciepluch (KS Piechotka Team Zalewo)
3. Jan Welens (BST Bartoszyce)

52 kg
1. Radosław Kopyra (Wiśniewski Kickboxing)
2. Kamil Jaremko (BST Bartoszyce)
3. Adrian Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
3. Igor Hołobotowski (SKF Boxing Zielona Góra)

57 kg
1. Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
2. Krzysztof Pawica (CFC Olsztyn)
3. Mikołaj Śpiewak (BST Bartoszyce)
3. Karol Bronk (AGOGA Lębork)

63 kg
1. Mateusz Kuklewicz (Panzer Suwałki)
2. Danił Mohoryev (Balticdefenders Kaliningrad)
3. Dawid Szwalgin (Agoga Lębork)
3. Ali Usumov (Rangarok Białystok)

69 kg
1. Bartosz Stańczyk (KS Piechotka Team Zalewo)
2. Jan Gertchen (Champion Gdańsk)
3. Kacper Bycina (Niedźwiedzie Fight Club)
3. Szymon Jaroszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

pow. 69 kg
1. Michał Stańczyk (KS Piechotka Team Zalewo)
2. Igor Kozłowski (Wiśniowski Kickboxing Piaseczno)
3. Jakub Dziedzic (KS Thor Szkoła Walki Ełk)
3. Mateusz Roskoński (KS Piechotka Team Zalewo)

kwk, Kickboxing Bartoszyce

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages