Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

"Pasja bez imitacji", czyli spotkanie z byłym gitarzystą Dżemu Krzysztofem Toczko

2019-10-31 14:11:52 (ost. akt: 2019-10-31 14:27:10)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

"Pasja bez imitacji" to spotkanie profilaktyczne dzieci i młodzieży gminy Bartoszyce z muzykiem legendarnego zespołu Dżem. Odbędzie się ono w piątek 8 listopada w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach. Początek o g. 8.30.

Spotkanie pomyślane jest jako inna forma dotarcia do młodzieży: wzbogacone muzyką, przepełnione pozytywną energią i interakcją z publicznością. Program ten jest uzupełnieniem i wsparciem szkolnych programów wychowawczych i profilaktycznych realizowanych przez kadrę pedagogiczną mający charakter świadectwa osób znanych które doświadczyły czym są uzależnienia.

Unikalną cechą jest niewątpliwie to, że z młodzieżą spotyka się uznany artysta, przyjaciel Ryszarda Riedla i całego zespołu Dżem. To również zwraca uwagę, jak prawdziwe dobre wartości są uniwersalne i łączą pokolenia.

Krzysztof Toczko
Początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie Dżem, z którą współpracuje do dziś, a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył u boku Ryszarda Riedla grając na akordeonie, harmonijce ustnej i gitarze.

W czasie tras koncertowych, przez ostatnie trzy lata życia i twórczości Ryszarda Riedla, dzielił z nim pokój w hotelach. Obserwacja zmagań z nałogiem, rozmowy i przestrogi Ryśka wywarły na wówczas młodym artyście ogromne wrażenie. Okres ten ukształtował go nie tylko artystycznie, ale również osobowościowo.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Macumba

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages