Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Zdjęcie Tygodnia. Zachód słońca nad ruiną

2019-10-29 07:52:54 (ost. akt: 2019-10-29 07:58:53)
Zachód słońca nad ruiną.

Zachód słońca nad ruiną.

Autor zdjęcia: Zuzanna Błaszkiewicz

Zuzanna Błaszkiewicz jest autorką 144. Zdjęcia Tygodnia. Sfotografowała zachód słońca nad ruinami starego domu. Jej zdjęcie spodobało się internautom najbardziej.

W sto czterdziestym czwartym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 105 (do 29 października do godz. 7:30) uzyskało zdjęcie Zuzanny Błaszkiewicz. Gratulujemy a zdjęcie ogłaszamy Zdjęciem Tygodnia.

Konkurs w tym tygodniu podsumowaliśmy o dzień wcześniej niż zwykle z uwagi na to, że nasza gazeta ukaże się już w czwartek a nie w piątek jak zwykle.

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Zachód słońca nad ruiną.
Fot. Zuzanna Błaszkiewicz
Zachód słońca nad ruiną.

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages