Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Zlekceważył wyrok sądu, więc najbliższy rok spędzi w areszcie

2019-10-22 07:09:30 (ost. akt: 2019-10-22 07:20:32)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali poszukiwanego przez sąd 29-letniego mieszkańca powiatu bartoszyckiego.

20 października, funkcjonariusze Straży Granicznej w trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości 29-latka, potwierdzili, że poszukuje go bartoszycka policja. Okazało się, że za mężczyzną wystawiono list gończy w związku z popełnionym przestępstwem z art. 178a § 4 kk.

Funkcjonariusze SG z Bezled zatrzymali go i po sporządzeniu stosownej dokumentacji przekazali policjantom. Mieszkaniec powiatu bartoszyckiego najbliższe 12 miesięcy spędzi w odosobnieniu.

[i]kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy – koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Autor cytatu: Art. 178a § 4 kk - Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 (jazda pojazdem w stanie nietrzeźwości) był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo za przestępstwo określone w art. 173 sprowadzenie katastrofy w ruchu, art. 174 sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu, art. 177 spowodowanie wypadku w ruchu lub art. 355 spowodowanie wypadku komunikacyjnego przez żołnierza § 2 popełnione w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo dopuścił się czynu określonego w § 1 w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za przestępstwo,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. GieTek #2808001 | 5.173.*.* 22 paź 2019 13:38

    W obliczu nadciągającej zimy będzie miał schronienie, jak znalazł.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages