środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Dzień Edukacji Narodowej w Bezledach

2019-10-17 07:13:29 (ost. akt: 2019-10-17 07:20:16)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły w Bezledach

Szkoła w Bezledach obchodziła uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Byli goście, nagrody dla nauczycieli i pracowników obsługi oraz występ uczniów. Uroczystość odbyła się w domu kultury.

14 października 2019 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysty apel odbył się w Domu Kultury w Bezledach.

Swoją obecnością uroczystość uświetnili: specjalista ds. oświaty Zenona Baranowska, która reprezentowała wójta gminy Bartoszyce Andrzeja Dychę, przedstawiciel patrona 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej ppor. Jacek Kłoczko, z-ca komendanta Placówki Straży Granicznej w Bezledach mjr Wiesław Kędzior, kierownik Domu Kultury w Bezledach Jerzy Makowski, manager hali sportowej w Bezledach Tomasz Zaremba, oraz licznie przybyli emeryci przebywający na zasłużonym wypoczynku.

Dyrektor Jadwiga Bloch przywitała zebranych gości i nawiązała do historii, powołania Komisji Edukacji Narodowej, oraz podkreśliła znaczenie tego święta dla wszystkich pracowników oświaty.

Dzień Edukacji Narodowej to także okazja, by docenić nauczycieli, wychowawców i pedagogów oraz pracowników obsługi i administracji, aby podziękować im za ciężką pracę i trud, jaki wkładają w przekazywanie wiedzy oraz wychowanie kolejnych pokoleń.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyła pani Agnieszka Klimek, która otrzymała nagrodę wójta gminy.

Ostatnim punktem uroczystości był montaż słowno- muzyczny przygotowany przez panią Annę Dziwińską.

Uczniowie przy dźwiękach znanych utworów muzycznych zaprezentowali typy nauczycieli, których można ujrzeć na korytarzach szkolnych, odegrali scenki z życia uczniów, które rozbawiły całą widownię oraz złożyli muzyczne dedykacje wszystkim pracownikom oświaty.

Anna Dziwińska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages