Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Zdjęcie Tygodnia: "Serduszko" z drona

2019-10-09 07:02:59 (ost. akt: 2019-10-09 07:05:50)
Bartoszyckie "Serduszko" w Parku Elżbiety widziane z drona.

Bartoszyckie "Serduszko" w Parku Elżbiety widziane z drona.

Autor zdjęcia: Krystian Szczepanik

Krystian Sczepanik jest autorem 141. Zdjęcia Tygodnia. Wykonał i przesłał nam zdjęcie bartoszyckiego "Serduszka" w Parku Elżbiety wykonane z pomocą drona.

W sto czterdziestym pierwszym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy trzy zdjęcia uzyskały ponad 100 polubień na naszym profilu na Facebooku. Najwięcej jednak, bo aż 189 (do 9 października do godz. 6:45) uzyskało zdjęcie Krystiana Szczepanika który z pomocą drona sfotografował "Serduszko" w Parku Elżbiety w Bartoszycach. Gratulujemy a zdjęcie ogłaszamy Zdjęciem Tygodnia.

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ? #2802125 | 185.138.*.* 9 paź 2019 17:06

  A można sobie "latać" dronem ot tak, bez pozwolenia?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages