Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

ZSP nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach wyróżniony w konkursie

2019-10-07 12:49:59 (ost. akt: 2019-10-07 12:56:10)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach otrzymał wyróżnienie w konkursie „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej” w województwie warmińsko-mazurskim, organizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie.

Szkoła podejmowała działania na rzecz popularyzacji sektora ekonomii społecznej wśród młodzieży szkolnej, a także zachęcała środowiska szkolne do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej w regionie województwa warmińsko-mazurskiego.

W internetowym głosowaniu na „Szkołę Przyjazną Ekonomii Społecznej” na Warmii i Mazurach w 2019 r., w tzw. „Głosowaniu Publiczności” laureatem został ZSP nr 1 w Bartoszycach.

Pierwsza uroczysta Gala Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach odbyła się 27 września bieżącego roku w Warmińsko–Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Wydarzenie było zwieńczeniem konkursu prowadzonego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie w trzech kategoriach: „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej”, „Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej”, „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej”.

red.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages