Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Dwa Zdjęcia Tygodnia. Oba związane z grzybobraniem

2019-09-25 07:15:00 (ost. akt: 2019-09-25 09:35:01)

Autor zdjęcia: Bożena Wilczek/Małgorzata Rydzewska

Bożena Wilczek i Małgorzata Rydzewska są autorkami zdjęć, które w naszej fotograficznej zabawie zdobyły identyczną ilość polubień. W 139 tygodniu naszej zabawy tytuły Zdjęcia Tygodnia przyznajemy więc ex aequo tęczy uchwyconej w drodze do lasu na grzyby oraz borowikowi w lesie.

Takiej sytuacji jeszcze w naszym konkursie/zabawie nie było. W sto trzydziestym dziewiątym tygodniu fotograficznej rywalizacji równą liczbę polubień (po 77 - do 25 września do godz. 6:00) uzyskały zdjęcia Małgorzaty Rydzewskiej i Bożeny Wilczek. Pierwsza, idąc na grzyby zauważyła i sfotografowała tęczę a druga borowika w jesiennych, opadłych liściach. Gratulujemy a zdjęcia ogłaszamy Zdjęciami Tygodnia.

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages