Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Strażacki tydzień. W Sporwinach palił się garaż, w Stedze Małej auto

2019-09-23 14:38:37 (ost. akt: 2019-09-23 14:57:26)

Autor zdjęcia: Straż Pożarna Bartoszyce

Działania straży zarejestrowane w minionym tygodniu tj. w okresie od 16 do 22 września br. związane były głównie z dwoma pożarami oraz miejscowym zagrożeniem przy ul. Przemysłowej w Bartoszycach.

Pierwszy z pożarów jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu to pożar garażu w miejscowości Sporwiny (gm. Bartoszyce), drugi to pożar auta pozostawionego na poboczu drogi w okolicy miejscowości Stega Mała (gm. Górowo Iławeckie).

W minionym tygodniu w zakresie likwidacji miejscowych zagrożeń strażacy podejmowali interwencję związaną ze sprawdzeniem pomieszczeń mieszkania za pomocą mierników wilogazowych, które na szczęście nie wykazały obecności niebezpiecznych substancji. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Przemysłowej w Bartoszycach.

Przypominamy również o sali edukacyjnej „Ognik” znajdującej się w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz. 9.00 i 12.30.

Więcej informacji na stronie www.straz.bartoszyce.pl w zakładce sala edukacyjna „Ognik”. Zapraszamy do udziału w zajęciach.

mł. asp. Sylwia Koziatek-Koreńczuk
KP PSP Bartoszyce

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages