Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Zdjęcie Tygodnia: Szarak spod Bisztynka

2019-09-18 07:00:00 (ost. akt: 2019-09-18 09:17:24)
Szarak w pobliżu Bisztynka.

Szarak w pobliżu Bisztynka.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski jest autorem 138. Zdjęcia Tygodnia. Na rżysku koło Bisztynka sfotografował pożywiającego się zająca.

W sto trzydziestym ósmym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie naszego redakcyjnego kolegi Andrzeja Grabowskiego. Z pasją fotografuje ptaki, ale zdarzają się też inne zwierzęta. Tym razem sfotografował zająca. Szarak pożywiał się na rżysku w Kokoszewie, nieopodal Bisztynka. Gratulujemy a zdjęcie ogłaszamy Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 105 razy (do 18 września 2019 r., do godz. 6:20.).

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. śliczny #2792912 | 37.8.*.* 18 wrz 2019 17:41

  zajączków wciąż jest mało, chociaż co raz częściej je widzę i też fotografuje.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Lutek #2792584 | 83.9.*.* 18 wrz 2019 08:21

  A już myślałem, że to UFO jakieś wylądowało, a to tylko kłapouchy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages