Niedziela, 15 września 2019. Imieniny Albina, Lolity, Ronalda

Lekkoatletyczne zawody rozpoczęły sportowy rok szkolny bartoszyckich podstawówek

2019-09-13 08:34:31 (ost. akt: 2019-09-13 08:45:32)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W czwartek 12 września na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyła się sportowa inauguracja roku szkolnego 2019/2020. W zawodach lekkoatletycznych wystartowały wszystkie bartoszyckie szkoły podstawowe.

Wyniki poszczególnych konkurencji
60 m dziewczęta kl. IV

1. Kobuszewska Zuzanna – SP 3 - 9,80 sek.
2. Czech Zuzanna - SP 1 – 10,27 sek.
3. Aniołkowska Zuzanna - SP 4 - 10,38 sek.
4. Kuniszewska Weronika - SP 7 - 10,76 sek.

60 m chłopcy kl. IV
1. Raczkowski Alan - SP 3 - 9,83 sek.
2. Szarejko Borys - SP 7 - 9,85 sek.
3. Wypniewski Maciej - SP 4 - 10,26 sek.
4. Jezierski Miłosz - SP 1 - 10,35 sek.

60 m dziewczęta kl. V
1. Zioło Natalia - SP 7 - 9,86 sek.
2. Jałowiecka Natalia - SP 1 - 10,13 sek.
3. Szanciło Aleksandra - SP 3 - 10,38 sek.
4. Lewandowska Oliwia - SP 4 - 10,42 sek.
5. Harhaj Hanna - SP 8 - 11,14 sek.

60 m chłopcy kl. V
1. Jagiełło Jakub - SP 3 - 9,71 sek.
2. Banasiak Konrad - SP 1 – 9,93 sek.
3. Witaszek Hubert - SP 4 - 10,06 sek.
4. Szczepański Jakub - SP 7 - 10,33 sek.
5. Styrańczyk Wiktor - SP 8 - 10,66 sek.

60 m dziewczęta kl. VI
1. Łachowska Małgorzata - SP 1 - 9,26 sek.
2. Deluga Julia - SP 3 - 9,95 sek.
3. Boras Zuzanna - SP 7 - 10,10 sek.
4. Puchalik Nina - SP 4 - 10,21 sek.

60 m chłopcy kl. VI
1. Tysiecki Cyprian - SP 4 - 9,28 sek.
2. Uzarewicz Kamil - SP 7 - 9,54 sek.
3. Lewicki Norbert - SP 3 - 10,23 sek.
4. Mazurek Tomasz - SP 1 - 10,83 sek.
5. Bryła Filip - SP 8 - 11,80 sek.

100 m dziewczęta kl. VII
1. Sófczyńska Nikola - SP 7 - 15,04 sek.
2. Kołodziejska Karolina - SP 3 - 15,84 sek.
3. Radziulewicz Julia - SP 1 - 16,56 sek.
4. Kucharska Marta - SP 4 - 16,95 sek.

100 m chłopcy kl. VII
1. Ługowski Adam - SP 3 - 13,63 sek.
2. Bulejak Marcel - SP 4 - 15.07 sek.
3. Nowosadko Jakub - SP 7 - 14,72 sek.
4. Psujek Mirosław - SP 1 - 15,07 sek.

100 m dziewczęta kl. VIII
1. Garbacz Klaudia - SP 7 - 14,72 sek.
2. Łuszczak Emilia - SP 4 - 15,22 sek.
3. Topczyłko Wiktoria - SP 3 - 16,02 sek.
4. Mateusiak Nikola - SP 1 - 16,52 sek.

100 m chłopcy kl. VIII
1. Sturlis Karol - SP 3 - 13,07 sek.
2. Gawruk Alan - SP 1 - 13,80 sek.
3. Sarzyński Mateusz - SP 4 - 14,02 sek.
4. Krawczyk Kacper - SP 7 - 14,48 sek.

300 m dziewczęta
1. Łunio Olga - SP 3 - 53,57 sek.
2. Rafalska Weronika - SP 7 - 54,55 sek.
3. Prystasz Amelia - SP 4 - 58,54 sek.
4. Harhaj Bianka - SP 8 - 63,13 sek.

300 m chłopcy
1. Sobieraj Jakub - SP 7 - 47,90 sek.
2. Buśko Miłosz - SP 4 - 48,78 sek.
3. Bykowski Szymon - SP 3 - 49,51 sek.
4. Piechnik Bartek - SP 1 - 52,83 sek.

600 m dziewczęta
1. Sipko Urszula - SP 7 - 2.06,50 min
2. Skwarek Dominika - SP 1 - 2.12,01 min
3. Okuniewska Magda - SP 4 - 2.17,70 min
4. Deluga Julia - SP 3 - 2.22,56 min

600 m chłopcy
1. Czerniewski Karol - SP 1 - 1.55,14 min
2. Baranowski Karol - SP 7 - 1.57,33 min
3. Jankowski Dominik - SP 3 - 2.12,78 min
4. Możdżeń Piotr - SP 4 - 2.17,52 min

skok w dal dziewczęta
1. Jaroszewicz Oliwia - SP 7 - 3,75 cm
2. Winiarek Aleksandra - SP 7 - 3,60 cm
3. Kapela Kinga - SP 1 - 335 cm

skok w dal chłopcy
1. Pożniak Piotr - SP 7 - 478 cm
2. Sarzyński Mateusz – SP 4 - 475 cm
3. Bulejak Marcel - SP 4 - 458 cm
4. Mazharul Moon - SP 1 - 442 cm
5. Kalinowski Michał - SP 7 - 435 cm
6. Hinca Alan - SP 1 - 360 cm
7. Harhaj Tristan - SP 8 - 310 cm
8. Wnukowicz Cezary - SP 8 - 248 cm

rzut piłką palantową dziewcząt
1. Rafalska Zuzanna - SP 7 - 45 m
2. Żbikowska Hanna - SP 7 - 41,5 m
3. Cichosz Gabriela - SP 3 - 37,5 m
4. Kapturska Julia - SP 3 - 35 m
5. Koziej Klaudia - SP 1 - 34 m
6. Trehubowa Anhelina - SP 8 - 29,5 m
7. Sadoch Martyna - SP 1 - 27,5 m
8. Komorowska Wiktoria - SP 4 - 26,5 m
9. Styrańczak Olga - SP 8 - 23 m
10. Kowalska Wiktoria - SP 4 - 22 m

rzut piłką palantową chłopców
1. Byl Jakub - SP 7 - 58 m
2. Jankowski Dominik - SP 3 - 51 m
3. Wolski Kacper - SP 1 - 51 m
4. Ostapkiewicz Igor - SP 7 - 47,5 m
5. Koszelnik Konrad - SP 3 - 47 m
6. Błędowski Mateusz - SP 8 - 44 m
7. Łuczkowski Jakub - SP 1 - 42,5 m
8. Mordel Radosław - SP 4 - 42 m
9. Olszewski Piotr - SP 4 - 38 m
10. Prokop Piotr - SP 8 - 34,5 m

sztafeta 8 x 50 m dziewcząt kl. IV – V
1. SP 7 - 1.08,78 min
2. SP 1 - 1.09,73 min
3. SP 3 - 1.11,39 min
4. SP 4 - 1.11,63 min

sztafeta 8 x 50 m chłopców kl. IV – V
1. SP 3 - 1.10,33 min
2. SP 7 - 1.11,18 min
3. SP 4 - 1.13,48 min
4. SP 1 - 1.15,23 min

sztafeta szwedzka kl. VI – VII ( dz + chł )
1. SP 7 - 2.48,67 min
2. SP 4 - 2.53,45 min
3. SP 3 - 2.54,82 min
4. SP 1 - 3.04,74 min
5. SP 8 - 3.19,76 min

sztafeta mieszana 4 x 200 m kl.VIII ( dz + chł )
1. SP 7 - 2.05,64 min
2. SP 1 - 2.10,26 min
3. SP 3 - 2.1053 min
4. SP 4 - 2.10,98 min

Podczas dokonano również podsumowania całorocznego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2018/2019. Kolejność przedstawiała się następująco: 1. SP 7, 2. SP 3, 3. SP 4, 4. SP 1, 5. SP 8.

Marek Ignatowski



Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages