Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Dziewczyna Lata 2019: Piękno, to także piękna dusza

2019-08-29 07:47:17 (ost. akt: 2019-08-29 08:19:42)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

PLEBISCYT\\\ Dziewczyną Lata 2019 została Marzena Wołoch, choć na konkurs nie przysłała "standardowego" zdjęcia, a fotografię pokazującą jedynie jej sylwetkę na tle krajobrazu. — To był eksperyment i poszukiwanie wsparcia — mówi laureatka.

Gdy Marzena Wołoch z Bartoszyc zgłosiła się do naszego plebiscytu Dziewczyna Lata 2019 prosiliśmy ją, aby przysłała inne zdjęcie. Ona jednak przekonała nas, że warto przeprowadzić swoisty eksperyment.

— Przysłałam odbiegające od standardów zdjęcie, bo warto zwrócić uwagę na piękne serce, piękno duszy. Miałam nadzieję, że tą fotografią ujmę ludzi tęskniących za szczerością i naturalnością, dzięki czemu zdecydują się oddać głos na Dziewczynę Lata w innej odsłonie. Okazało się, że ten mój eksperyment się udał — powiedziała Marzena Wołoch.


To zdjęcie przysłała Marzena Wołoch zgłaszając się do plebiscytu.


Fot. archiwum prywatne

— Dlatego twierdzę, że to nie ja wygrałam plebiscyt, tylko wszyscy, którzy głosowali na mnie. Przecież nie głosowali na jakąś miss, bo mojej twarzy nie było widać na zdjęciu, a zresztą żadną miss nie jestem. Myślę, że głosowali wspierając moje przesłanie i uważając, że to dobry sposób patrzenia na świat. Ktoś może uważać to za szalone, lecz najważniejsze jest to jak ja się z tym czuję, że żyje mi się dobrze — dodała.

Więcej o Dziewczynie Lata 2019 przeczytacie w piątek, 30 sierpnia w Gońcu Bartoszyckim. Zobaczcie więcej zdjęć Marzeny Wołoch. A tak podziękowała za oddane na nią głosy:


Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages