Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Skorzystajcie z darmowej promocji. Startuje "SuperAgro WiM"

2019-08-22 13:13:47 (ost. akt: 2019-08-22 13:23:05)
Po żniwach w sołectwie Bisztynek.

Po żniwach w sołectwie Bisztynek.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Masz na wsi lokal? Uważasz, że twoja wieś jest najpiękniejsza ze wszystkich? W takim razie "SuperAgro WiM" jest dla Ciebie.

Ponad 40% mieszkańców naszego regionu mieszka na wsi. Chcemy to docenić, a przy okazji wypromować gospodarstwa agroturystyczne i lokale gastronomiczne z prawdziwie wiejską duszą. Chcemy też pokazać wiejskie społeczności i ich liderów. Dlatego zorganizowaliśmy naszą akcję "SuperAgro WiM".

Termin nie jest wybrany przypadkowo, bo weszliśmy w okres dożynkowy. I już teraz zapraszam 22 września do skansenu w Olsztynku na Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie.

Nasza akcja ma trzy kategorie:

1. Sołectwo Roku 2019
2. Gospodarstwo Agroturystyczne 2019
3. Lokal z Wiejską Duszą 2019

Już teraz prosimy o zgłaszanie kandydatur. Mile widziane uzasadnienia i zdjęcia. Piszcie do mnie na adres: g.kwakszys@gazetaolsztynska.pl. Głosowanie sms zaczynamy po otrzymaniu pierwszych zgłoszeń.

Sołectwo, gospodarstwo i lokal wybierzemy we wszystkich powiatach naszego regionu. Wybierzemy też zwycięzców na szczeblu regionalnym. Wszyscy laureaci mogą liczyć na promocję w naszych mediach.

Zdobywcy pierwszego miejsca w rankingu powiatu bartoszyckiego otrzymają od nas stronę w Gońcu Bartoszyckim, zdobywcy 2 i 3 miejsca po pół strony.

Teksty ze zdjęciami zamieścimy także w internecie. I przypomnimy je wiosną 2020 roku, przed długim, majowym weekendem.

Na to samo w Gazecie Olsztyńskiej oraz na gazetaolsztynska.pl mogą liczyć laureaci w rankingu regionalnym.

Ponadto dla zdobywców pierwszych miejsc w rankingu regionalnym wiosną 2020 roku nakręcimy filmy promocyjne, które zamieścimy na naszych stronach www.

Grzegorz Kwakszys
redaktor naczelny Gońca Bartoszyckiego i goniecbartoszycki.pl

Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages