środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Spotkanie autorskie z Teresą Barszcz-Ward

2019-08-16 08:54:39 (ost. akt: 2019-08-16 09:00:43)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z panią Teresą Barszcz – Ward, które odbędzie się 15 września.2019 r. o godz. 17 w Bartoszyckim Domu Kultury. Pani Teresa zadebiutowała właśnie w prozie i wydała autobiograficzną książkę "Tereska nie płacz"

Książka „Tereska nie płacz” jest świadectwem niezwykłej kobiety, jej walki o siebie, swoje szczęście i miłość. Wstrząsa dosadnością, porusza szczerością i koi nadzieją…

TERESA BARSZCZ - WARD
Od 35 lat członkini Bartoszyckiej Grupy Literackiej „Barcja”. Należała do Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Ostródzie. Debiutowała w dzienniku „Gromada – Rolnik Polski” wierszem „Leśny bal”.

Jej poezję można było przeczytać w „Dzienniku Pojezierza”, poznańskim periodyku „Bez Przysłony”, „Twórczości Robotników”, „Informatorach” Grupy Literackiej „Barcja”, „Wiadomościach Bartoszyckich” i w innych tytułach.

Jej wiersze emitowane były na antenie Radia Olsztyn.

Za swoje utwory literackie otrzymywała nagrody o ogólnopolskich konkursach literackich, a opowiadanie „Romanse nie Zmyślone” – za sprawą Wojciecha Żukrowskiego – zamieścił „Tygodnik Zamojski”.

W zbiorze „Te szalone polskie romanse”, przygotowanym przez Zamojską Oficynę Wydawniczą „Kresy”, znalazło się jej opowiadanie „Choć chłodno i głodno.

„TERESKA NIE PŁACZ” to autobiografia spisana pierwotnie na blogu internetowym: , gdzie zdobyła kilkudziesięciotysięczną rzeszę czytelników z wielu krajów.

Źródło:
Bartoszycki Dom Kultury


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages