Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Landia Bartoszyce jednak nie rozegra meczu w Wojewódzkim Pucharze Polski

2019-07-25 17:09:55 (ost. akt: 2019-07-25 17:19:13)

Wszystko wskazuje na to, że zgłoszenie do rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski drużyny o nazwie Landia Bartoszyce było żartem. Zespół ten miał w sobotę 27 lipca rozegrać mecz rundy wstępnej, ale spotkanie nie dojdzie do skutku.

"Co to za drużyna, ta Landia" - zastanawiali się piłkarscy kibice, kiedy Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej podał drużyny, które zgłosiły się do Wojewódzkiego Pucharu Polski. Upływały kolejne dni, a nikt nic o Landii nie wiedział.

Liczono, że osoby stojące za zgłoszeniem tej drużyny ujawnią się po losowaniu par rundy przedwstępnej i wstępnej pucharu, ale nic takiego nie miało miejsca. Landia wylosowała w rundzie wstępnej grającego w klasie okręgowej Wilczka Wilkowo, z którym miała zagrać w sobotę 27 lipca w Bartoszycach.

Do meczu pozostawało coraz mniej czasu i z kim z Landii próbowali skontaktować się działacze Wilczka. Bardzo zależało im na przełożeniu meczu na piątek, bo w sobotę jeden z zawodników ich drużyny bierze ślub, a na uroczystość zaprosił wielu kolegów z zespołu.

Działacze Wilczka otrzymali z WMZPN jedynie adres mailowy, z którego dokonano zgłoszenia Landii do pucharu. Jak mówią, wysłali na niego trzy wiadomości, ale na żadną z nich nie odpowiedziano. O sprawie powiadomili w końcu piłkarski związek. Ten również próbował skontaktować się drogą elektroniczną z Landią, również bez skutku.

W czwartkowe popołudnie 25 lipca zapadła w końcu decyzja o odwołaniu tego meczu, o czym poinformowali nas działacze klubu z Wilkowa. Tym bardziej, że do tej pory do Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zgłosił się nikt, by zarezerwować boisko na sobotni mecz. Tym samym Wilczek awansuje do pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski bez wychodzenia na boisko.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages