Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Podróżni zatrzymani na przejściu w Bezledach. Byli poszukiwani przez sąd

2019-07-22 15:05:16 (ost. akt: 2019-07-22 15:07:22)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W miniony weekend funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali czterech mężczyzn. Podróżni nie opłacili kar grzywien, w związku z tym Sąd Rejonowy w Bartoszycach zarządził poszukiwania.

Poszukiwanych zatrzymano 20 i 21 lipca na przejściu w Bezledach, na kierunku wyjazdowym z Polski. Funkcjonariusze Straży Granicznej w trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości potwierdzili, że trzech mieszkańców powiatu bartoszyckiego i jednego powiatu kętrzyńskiego poszukuje polski wymiar sprawiedliwości. Wszyscy mieli zasądzone grzywny za wcześniejszy przemyt papierosów i ich nie uregulowali.

27-letni rekordzista miał do zapłacenia trzy kary w łącznej kwocie 14 200 zł. Skorzystał z możliwości uregulowania i pojechał dalej. Pozostali podróżni w wieku 26, 31 i 34 lata również opłacili zasądzone grzywny i ruszyli w dalszą podróż.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy – koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages