środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Rosjanka z fałszywą polisą

2019-07-18 08:27:10 (ost. akt: 2019-07-18 08:30:06)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, funkcjonariusze Straży Granicznej przerwali podróż obywatelce Rosji, która do kontroli granicznej przedstawiła podrobioną litewską polisę OC pojazdu.

Kobieta do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski stawiła się 16 lipca. Kierująca osobową toyotą 28-latka do kontroli okazała blankiet litewskiego ubezpieczenia OC pojazdu.

Funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń co do autentyczności dokumentu. Okazało się, że polisa w całości została podrobiona na wzór oryginalnej.

Podrobiony blankiet został zatrzymany. Kobieta, by ruszyć w dalszą podróż wykupiła nowe ubezpieczenie auta. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
rzecznik prasowy – koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages