Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Zdjęcie Tygodnia. Zatrzymany w kadrze skok sarny

2019-07-17 06:20:00 (ost. akt: 2019-07-17 06:49:30)
Skok sarny w zboże w okolicach Bisztynka.

Skok sarny w zboże w okolicach Bisztynka.

Autor zdjęcia: Paulina Kaliszuk

Paulina Kaliszuk jest autorką 129. Zdjęcia Tygodnia. Sfotografowała sarnę podczas skoku w zboże. Zdjęcie wykonała w okolicach Bisztynka.

W sto dwudziestym dziewiątym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskała sarna zatrzymana w kadrze podczas skoku w zboże. Wykonała je Paulina Kaliszuk. Gratulujemy a zdjęcie ogłaszamy Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 70 razy (do 17 lipca 2019 r., do godz. 6:10.).

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Karolina #2763490 | 77.114.*.* 17 lip 2019 12:42

  Mega zdjęcie

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Bravo #2763431 | 178.235.*.* 17 lip 2019 11:07

  Bravo Pani Antonina Kaliszuk....takie dzikie zdjęcia są super

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages