środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Strażacki tydzień. Trzy pożary i ostatnie godziny naboru do służby

2019-07-08 12:48:59 (ost. akt: 2019-07-08 12:54:20)

Autor zdjęcia: Straż Pożarna

W okresie od 1 do 7 lipca br. strażacy powiatu bartoszyckiego podjęli 5 interwencji, wyjeżdżając przy tym do 2 zdarzeń zakwalifikowanych jako miejscowe zagrożenia i 3 pożarów.

W zakresie likwidacji miejscowych zagrożeń strażacy podejmowali interwencje związane z usunięciem z drogi powalonego drzewa w miejscowości Sątopy-Samulewo oraz zabezpieczeniem paleniska materiałów skażonych przez wirusa ASF w Krawczykach.

Pożary jakie odnotowaliśmy w minionym tygodniu, to dwa pożary budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Do pierwszego z nich doszło w 4 lipca w miejscowości Miedna (gm. Sępopol), gdzie paliło się w jedno z pomieszczeń mieszkalnych w lokalu na parterze budynku. Drugi z pożarów miał miejsce w miejscowości Dulsin. Doszło tam do pożaru deskowania na poddaszu nieużytkowym i jednej z wiatrownic dachowych.

W ubiegłym tygodniu odnotowaliśmy również jeden pożar śmieci zgromadzonych na nieużytkach. Zdarzenie to miało miejsce w Bartoszycach, w okolicach ul. Wiejskiej.

Przypominamy o trwającym naborze do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej w Bartoszycach. Termin składania dokumentów mija 10 lipca o godz. 15.30. Więcej informacji o naborze można znaleźć na stronie komendy.

Opracowanie:
st. kpt. Piotr Kowalski


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages