Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Marcela Kaniewska chce być Dziewczyną Lata

2019-07-03 09:15:00 (ost. akt: 2019-07-15 06:27:53)
Marcela Kaniewska z Bartoszyc - kandydatka do tytułu Dziewczyna Lata

Marcela Kaniewska z Bartoszyc - kandydatka do tytułu Dziewczyna Lata

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Żywiołowa i dynamiczna, czy spokojna i wyważona? Jaka powinna być Dziewczyna Lata? Marcela Kaniewska zgłosiła się jako pierwsza w powiecie bartoszyckim do naszego plebiscytu.

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Życie posta w sieci jest jednak krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką. Szansę na to ma Marcela Kaniewska z Bartoszyc.

Marcela ma 19 lat. Jest znana bartoszyckiej (i nie tylko) publiczności, bo to świetna wokalistka.


— To był impuls i sugestia znajomych, którzy podesłali mi linka i powiedzieli, żebym spróbowała bo może być z tego coś fajnego— mówi o decyzji zgłoszenia się do naszej zabawy..

Jaka powinna być według pani Marceliny dziewczyna lata? — Na pewno uśmiechnięta, pełna energii, którą powinna tryskać i emanować. Musi być pewna siebie, otwarta na innych i trochę szalona. Energii mi nie brakuje. Mam totalne ADHD i nie usiedzę pięciu minut w jednym miejscu— śmieje się.

Marcelinie wystarcza energii na staż w straży pożarnej w Bartoszycach i występy wokalne na weselach i eventach. Sam organizuje bale dla dzieci gdzie też gra i śpiewa.

— Ze strażą pożarną raczej nie wiążę swojej przyszłości. Mam zamiar zdawać do szkoły aktorskiej, ale dopiero za rok, bo muszę się przygotować. Teraz pójdę do szkoły policealnej w kierunku pomocy społecznej — mówi o swojej przyszłości.

Przyznaje, że rok temu mówiła, że składnia się do studiowania animacji kultury. — To nadal nie jest wykluczone, ale w tej chwili marzę o aktorstwie. Kobieta zmienną jest — śmieje się.

— Pewnie, że w konkursie chciałabym wygrać i mam nadzieję, że moi przyjaciele i znajomi zagłosują na mnie skoro sami mi sugerowali, abym wystartowała. Nie będę się jednak przejmować, gdy jakaś moja konkurentka zwycięży. Traktuję to jako zabawę — mówi Marcela.

and

Marcela Kaniewska z Bartoszyc - kandydatka do tytułu Dziewczyna Lata

Aby zagłosować na Marcelę należy wysłać sms o treści GB.DZL.1 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).


Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres bartoszyce@gazetaolsztynska.pl.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages