Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Rodzinny Turniej Sportowy w Bezledach. Integracja poprzez rywalizację

2019-06-19 11:36:25 (ost. akt: 2019-06-19 11:41:18)

W ramach realizacji Programu Profilaktycznego "Życie bez nałogów i agresji", finansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, 13 czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bezledach odbył się Rodzinny Turniej Sportowy.

Impreza miała na celu przede wszystkim promowanie dobrych relacji w rodzinie oraz czynną rekreację poprzez wspólną zabawę. Rodzinny Turniej Sportowy był okazją do ciekawego, wspólnego spędzenia czasu i wspólnej integracji.

W zawodach uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz ich rodzice. Zawody były okazją do sportowej rywalizacji, a były to: kozłowanie piłki slalomem, rzut woreczków do celu, podawanie piłki nad głowami i pod nogami, a także gra w dwa ognie.

Zarówno uczniowie jak i rodzice bardzo dobrze się bawili. Zwycięskie rodziny otrzymały nagrody mobilizujące do rozwijania sportowych talentów. Każdy uczestnik w tej imprezie spisał się na medal. Dziękujemy za udział!

Renata Rynkowska-MężyńskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages