środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Victoria ukarana przez Komisję Dyscyplinarną za wydarzenia z meczu ze Śniardwami

2019-05-17 15:49:40 (ost. akt: 2019-05-17 16:08:28)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Komisja Dyscyplinarna Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowała o karach dla Victorii Bartoszyce za mecz 23. kolejki klasy okręgowej ze Śniardwami Orzysz.

Chodzi o wystawienie w składzie bartoszyckiej drużyny zawodnika, który nie był wpisany do protokołu. Klub już przegrał to spotkanie walkowerem (na boisku było 1:1), ale sprawą zajęła się jeszcze związkowa Komisja Dyscyplinarna.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, klub, trener drużyny seniorów oraz kierownik mają zapłacić po tysiąc złotych kary. Dodatkowo na pół roku zawieszona została licencja szkoleniowca, a ponieważ kary orzeczono z natychmiastową wykonalnością, nie poprowadzi on już Victorii od najbliższego meczu.

Karę wymierzono również zawodnikowi, który pojawił się na boisku, chociaż nie był wpisany do meczowego protokołu. Został on zdyskwalifikowany na dwa miesiące.

Ukaranym przysługuje jeszcze prawo do odwołania się od decyzji komisji (uczynić to zamierza m.in. zawodnik bartoszyckiego klubu).

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages