Piłkarski weekend. Wygrane Łyny, Wojciech, Reduty oraz młodzików Legii-Bart

2019-04-26 13:40:25(ost. akt: 2019-04-28 17:06:52)

Kto wygrał, kto przegrał, kto zremisował? Sprawdź wyniki ligowych meczów piłkarskich drużyn z powiatu bartoszyckiego.
II liga kobiet
15. kolejka
• Akademia 2012 Suwałki — Victoria Bartoszyce 1:1 (1:1)

0:1 - Klonowska (20), 1:1 - (43); w 80. minucie Kojadyńska z Victorii obroniła rzut karny

Klasa okręgowa
22. kolejka
• Błękitni Pasym — Victoria Bartoszyce 0:0

• Łyna Sępopol — Wilczek Wilkowo 3:0 (2:0)
1:0, 2:0 - R. Naruszewicz (40, 43), 3:0 - Łażewski (49); czerwona kartka: Okliński (32, Wilczek, za faul ratunkowy); w 27. minucie Gigielewicz z Łyny nie wykorzystał rzutu karnego

• SKS Szczytno — Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 (0:1)
0:1 - Tyryłło (30), 1:1 - (84); w pierwszej połowie, przy wyniku 0:1, gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego (trafili w słupek)

A klasa
15. kolejka
• Reduta Bisztynek — Salęt Boże 2:1 (1:1)

0:1 - (16), 1:1 - Stawkowski (37), 2:1 - Zalewski (88)

• KS Wojciechy — Wałpusza 07 Jesionowiec 4:2 (2:2)
Bramki: Galiński, Gwiazda, Nyga, M. Biedulski; przy stanie 4:2 Gwiazda z Wojciech nie wykorzystał rzutu karnego

• Leśnik Nowe Ramuki — Granica Bezledy 4:1 (2:1)
Bramka: R. Kurywczak (na 0:1); czerwone kartki: Daszkiewicz, Rafał Złonkiewicz (obaj Granica)