Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Zdjęcie Tygodnia. Pracująca pszczoła

2019-04-24 07:11:52 (ost. akt: 2019-04-24 07:14:54)
Pszczółka pracuje.

Pszczółka pracuje.

Autor zdjęcia: Marcin Golacik

Marcin Golacik jest autorem 117. Zdjęcia Tygodnia. Sfotografował pszczołę pracowicie zbierającą nektar kwiatowy. Zdjęcie wykonał podczas spaceru w okolicach Bisztynka.

W sto siedemnastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie autorstwa Marcina Golacika. Gratulujemy i ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 31 razy (do 24 kwietnia 2019 r., do godz. 7:00.).

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. WOW #2721840 | 91.212.*.* 24 kwi 2019 14:38

  Widzę potencjał :)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Pod wrażeniem! #2721553 | 91.212.*.* 24 kwi 2019 08:59

  Idealnie uchwycił Pan trudy pracy polskiej pszczoły!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Asia :) #2721544 | 91.212.*.* 24 kwi 2019 08:50

  Brawo Panie Marcinie! Świetne zdjęcie! :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages