Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Poznaliśmy zwycięzcę IV Konkursu Wiedzy o Sporcie [ZDJĘCIA, VIDEO]

2019-04-11 19:39:54 (ost. akt: 2019-04-11 21:45:09)
Uczestnicy finału IV Konkursu Wiedzy o Sporcie (od lewej): Kamil Rynkiewicz, Arkadiusz Protokowicz, Krzysztof Kwieciński i Józef Kasjaniuk

Uczestnicy finału IV Konkursu Wiedzy o Sporcie (od lewej): Kamil Rynkiewicz, Arkadiusz Protokowicz, Krzysztof Kwieciński i Józef Kasjaniuk

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Po raz drugi zwycięzcą przeprowadzonego w Bartoszycach Konkursu Wiedzy o Sporcie został Krzysztof Kwieciński.

W finale, który odbył się w Bartoszyckim Domu Kultury, spotkało się czterech najlepszych uczestników eliminacji w kategorii open. Rywalizacja ze sportowej wiedzy zakończyła się wygraną Krzysztofa Kwiecińskiego.

W głównej turze, w której każdy z finalistów odpowiadał na pięć pytań, udzielił on trzech poprawnych odpowiedzi. A ponieważ rywale mieli ich mniej, pan Krzysztof został zwycięzcą konkursu.

Pozostali uczestnicy walczyli w dogrywce o kolejne miejsca. Ostatecznie druga lokata przypadła Kamilowi Rynkiewiczowi (jedyna osoba, która wystąpiła we wszystkich finałach konkursu), trzecia ubiegłorocznemu zwycięzcy Józefowi Kasjaniukowi, a czwarta Arkadiuszowi Protokowiczowi.

Podczas finału nagrody odebrali również najlepsi uczestnicy konkursu w kategorii szkół podstawowych. Tutaj najlepszym okazał się Kacper Krawczyk. Wyprzedził on Michała Kalinowskiego, Filipa Raczkowskiego, Filipa Bryla i Igora Uściniaka. Nagrodę specjalną otrzymał czwartoklasista Nikodem Kolibowski.

Gościem specjalnym przeprowadzonego w Bartoszyckim Domu Kultury finału był olimpijczyk Antoni Pacyński, zaś konkurs poprowadził znany komentator sportowy Marek Jóźwik.


kwkCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages