Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Po raz szósty morsy pływały Łyną w Bartoszycach. ZDJĘCIA

2019-04-09 08:21:22 (ost. akt: 2019-04-09 08:26:06)

Piękna, słoneczna pogoda przypomniała wszystkim kąpiącym się zimą oraz mieszkańcom miasta, że nadeszła wiosna, co dla morsów oznacza koniec zimowych kąpieli.


I tak na pływanie w rzece przyjechały morsy z następujących klubów: Biskupieckie Morsy, Bisztynecki Klub Morsów „Przerębel” im. Krzysztofa Matysiaka, Kętrzyńskie Morsy, Morsy Lidzbark Warmiński, Morsujący Rowerzyści Olsztyn, Morsy Orneta, „Pozytywni” Dobre Miasto, „Kąpiący się zimą” Olsztyn, Morsy Reset Szczytno, Reszelskie Morsy, 4 TEAM Skanda Olsztyn, Morsy z Jeziora Kraksy Biskupiec i oczywiście „Polar” Bartoszyce.

Wśród gorącej atmosfery wiosennego pikniku i ku uciesze mieszkańców, ponad sto osób, po krótkiej rozgrzewce, przepłynęło odcinek rzeki od mostu przy ulicy Bema do przystani BOSiR. Nad bezpieczeństwem uczestników w wodzie, jak i na brzegach czuwali jak co roku strażacy.

Po kąpieli przy wspaniałych dźwiękach muzyki zespołu Autsjat, rozpoczęła się integracja klubowa.

Ogromnie dziękujemy wszystkim klubom za tak liczne przybycie. Dziękujemy mieszkańcom Bartoszyc, którzy w niedzielę 7 kwietnia wybrali się na spacer i przyszli nas dopingować.

Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji Urzędowi Miasta Bartoszyce, podziękowania za pomoc Bartoszyckiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Zakładowi Usług Komunalnych, Telewizji „Bart-Sat”, Gońcowi Bartoszyckiemu, Straży Pożarnej — bez Was nie udałoby się zorganizować tej wyjątkowej uroczystości. Wielkie podziękowanie starostwu powiatowemu za pyszną grochówkę, przygotowaną przez państwa Kułakowskich.

Już teraz zapraszamy 19 października na jubileusz 10-lecia klubu i rozpoczęcie 11. sezonu zimowych kąpieli, a za rok na 7. pływanko w rzece!

dk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. voc #2713004 | 79.190.*.* 9 kwi 2019 13:53

    Fajnie grali, świetna zabawa :-)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages