Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Warsztaty palmy wielkanocnej w Bezledach

2019-04-03 07:16:20 (ost. akt: 2019-04-03 07:19:09)

Autor zdjęcia: Renata Rynkowska - Mężyńska

W piątek, 29 marca 2019 roku, w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bezledach odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i uczniów klas I-III pod hasłem „Wielkanocne zwyczaje”.

Głównym celem warsztatów było przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, śmiałego wyrażania własnych myśli oraz rozwijanie poczucia estetyki i wyobraźni, ale także wzmacnianie więzi z rodziną oraz aktywizowanie rodziców do wspólnego działania z dzieckiem.

Podczas zajęć dzieci wspólnie z rodzicami i wychowawczyniami wykonywały kolorowe palmy wielkanocne, by w Niedzielę Palmową dumnie przekroczyć próg kościoła i poświęcić własnoręcznie wykonaną niepowtarzalną palmę.  

Rodzice, a w zasadzie mamy, stanęli na wysokości zadania i bardzo licznie przybyli. Cała płeć piękna wykazała się dużą kreatywnością, inwencją twórczą i chęcią do podejmowania nowych wyzwań. Miła atmosfera, brak pośpiechu, bliski kontakt z innymi dziećmi i rodzicami sprzyjały integracji i sprawiły, że wspólny czas minął zdecydowanie za szybko. 

Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem i radością. Całe spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Radość i uśmiech towarzyszyły wszystkim uczestnikom spotkania. Tego typu zajęcia umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.

Renata Rynkowska - Mężyńska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages